درباره من

دکتر مهناز شکروی

داروساز

انسان تنها وقتی که خودش را باور داشته باشد قطعا به اهدافش می رسد. خواسته های فردی چه بزرگ و چه کوچک ، هر کدام میزان توانایی خاصی را می طلبند، پس انسان قبل از هرچیز باید توانایی رسیدن به آن را در خودش ببیند تا بتواند نقشه راه را تنظیم و برای اهدافش تلاش کند.

بیوگرافی

دکتر مهناز شکروی متولد آبان ماه 1360 و فارغ التحصیل دکترای داروسازی از دانشگاه سراسری علوم پزشکی مازندران است.

نوجوانی و آغاز راه

مهناز شکروی از دوران نوجوانی ، رویای داروساز شدن را در سر داشت و سرانجام با شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه ۲۰۰ ، مجاز به انتخاب رشته شد و به دلیل علاقه شخصی ،رشته داروسازی را انتخاب نمود . او از پایان نامه خود در سال ۱۳۸۵ با کسب نمره ۲۰ دفاع نموده و توانست ۳ مقاله علمی (ISI) در ژورنال های معتبر بین المللی به چاپ برساند.

دوره های تخصصی پوست و مو

در سال های ۱۳۸۸ و۱۳۸۷ با شرکت در دوره ها ی تخصصی موفق به اخذ چندین گواهینامه معتبر ایرانی و خارجی در زمینه مراقبت از " پوست و مو " شد .

شروع به ساخت دارو

او با مطالعه و تحقیق زیاد طی دوره خدمت طرح پزشکان ،شروع به ساخت داروهای پوست و مو کرد . در ادامه و با توجه به رضایت مصرف کنندگان از داروها ، اقدام به تاسیس مرکز پوست و زیبایی نمود و با بروز رسانی مداوم دانش فرمولاسیون خویش، در ساخت انواع داروهای زیبایی پوست و مو ، باتجربه و حرفه ای شد.

اخذ مدرک MBA و فعالیت در صنعت داروسازی

دکتر مهناز شکروی طی سال های ۱۳۸۹-۱۳۹۰ با گذراندن دوره "مدیریت کسب و کار در صنعت داروسازی" در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ، موفق به اخذ مدرک MBA شد .

۶سال فعالیت در صنعت داروسازی بعنوان مسول فنی و مدیر تضمین کیفیت در شرکت های آدوراطب، اکسیر و داروپخش ، مانع از ادامه راه نشد، بلکه تجارب زیادی در زمینه ایزو، کنترل کیفیت و تضمین کیفیت دارویی نیز کسب نمود.

برگزاری کارگاه ساخت و فرمولاسیون

☼☼ موفقیت یعنی استفاده درست از تک تک لحظه های زندگی ☼☼

او همواره با مطالعه و تحقیق و تلاش توانسته به روز ترین فرمولاسیون ها و ترکیبات دنیا را در درمان های پوست و مو با کمترین هزینه در ایران ارائه دهد . او در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ با برگزاری کارگاه های ساخت و فرمولاسیون داروهای جالینوسی برای درمان مشکلات پوست و مو در مرکز رشد علوم دارویی دانشگاه تهران ، تصمیم گرفت تجارب و تخصص خود را به داروسازان و پزشکان علاقمند عرضه کند . این کارگاه ها با ارائه گواهینامه رسمی از انجمن علمی داروسازان ، و با استقبال خوب شرکت کنندگان برگزار گردید .

تاسیس شرکت

پس از کسب تجربه در شرکت های داروسازی بزرگ ، وی با تاسیس شرکت خود در سال ۱۳۹۶ و دریافت کارت بازرگانی فعالیت تجاری خود را گسترش داده تا زمینه های لازم برای تولید برند محصولات پوست و موی خود را آماده سازد .

اکنون پس از گذشت 15 سال تحقیق ، مطالعه و تجربه ساخت فرمولاسیون های تخصصی ، داروهای ساخته شده توسط دکتر مهناز شکروی با توجه به نیاز مراجعین و بیمارانش بسیار متنوع و دارای بازدهی قابل توجهی می باشند. داروهای ساخته شده همچون داروی ضد جوش ، درمان لک و درمان ریزش مو ، توسط وی به فرمولاسیونی کارامد و استاندارد رسیده است .

دکتر مهناز شکروی با شیوع پاندمی کووید ۱۹ و عدم دسترسی افراد به خدمات مشاوره پوست و مو ، در ساعات مشخصی از روز بصورت آنلاین مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می دهد. ایشان با هدف ارتقای دانش جامعه از سال ۱۳۹۹ اقدام به نگارش و انتشار مقالات علمی و به روز در وبسایت شخصی خود به ادرس "mahnazshokravi.com" نموده است

علم داروسازی

دکتر مهناز شکروی با این باور که علم داروسازی به شدت در حال رشد و توسعه می باشد ، معتقد است همواره باید در حال مطالعه و تحقیق بود؛ چرا که جلب رضایت مصرف کننده با رسیدن به هدف درمانی حائز اهمیت است و در این زمینه با علم روز در ساخت فرمولاسیون هایش پیش می رود تا بتواند در حد توان برای مشکلات پوستی مردم مفید باشد .

از نظر او ،داروساز کسی است که بتواند داروی لازمه را ضمن تامین مواد اولیه مناسب برای بیمار بسازد ؛ لذا او به دلیل علاقه ی شخصی و نیاز جامعه ، سال هاست که با تمرکز بر حوزه تخصصی پوست و مو در حال فعالیت است .

دکتر مهناز شکروی بر این باور است که : انتخاب محصولات گران قیمت در بسته بندی های لوکس ، لزوما دلیلی بر اثربخشی مناسب آن محصول نیست ؛ لذا با تشخیص درست بیماری توسط پزشک و با طراحی فرمولاسیون خاص و مناسب ، ساخت آن دارو کار خیلی پیچیده ای نیست ؛ زیرا پیشرفت علم و وجود مواد متنوع ، سبب شده که نتایج مطلوب زیادی در درمان های پوست و مو حاصل شود .

من میتوانم رسالت خود در زمین را بعهده گرفته و به انجام برسونم .هر چیزی که حس خوبی به من بدهد رسالت منه و من تمام زندگیم رو صرف دستیابی به اون می کنم. من می توانم چون قدرت توانستن را در وجودم دارم

خدمات و سرویس ها

مطالب خواندنی سایت